👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله سیستم مدیریت اطلاعات MIS

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله سیستم مدیریت اطلاعات MIS

عنوان: مقاله سیستم مدیریت اطلاعات MIS

قالب: Word

تعداد صفحات: 31

چکیده

این مقاله سیستم های اطلاعات مدیریت را پوشش می‌دهد. از آنجا که mis ترکیبی از سه پدیده سیستم، اطلاعات و مدیریت می‌باشد، ابتدا این موارد را بررسی می‌کند. به علت تاثیرات قابل توجه سیستم های اطلاعاتی بر روی mis مبحث دیگر مقاله می‌باشد.

مقدمه

امروزه تجارت ثانیه به ثانیه دگرگون می‌شود و ساختاری پیچیده تر به خود می گیرد. در این شرایط، مدیران با انبوهی از اطلاعات مواجه هستند که این اطلاعات باید تحلیل، قابل فهم، نگهداری و بازیابی گردد. وقتی مدیر یک سازمان می خواهد تصمیم بگیرد، داده‌های که اغلب مفید نیستند، در اختیارشان قرار می گیرد. این داده‌ها باید پالایش و به اطلاعات مفید تبدیل شود. اینجاست که نیاز به سیستم های اطلاعات مدیریت احساس می‌شود.

دانش سیستم های اطلاعات مدیریت، اطلاعات مربوط به زمان گذشته و حال را گردآوری می‌کند، امکان پیش‌بینی را فراهم می آورد و اطلاعات مورد نیاز مدیران را در اختیارشان قرار می‌دهد تا بتوانند تصمیمات مقتضی را اتخاذ کنند.

فهرست:

مقدمه

مفهوم اطلاعات

تفاوت اطلاعات و داده

گزارش اطلاعات درسازمان ها

سیستم های اطلاعاتی و مدیریت بر اطلاعات

پیچیدگی روزافزون فعالیت ها

بهبود کارایی رایانه ها و تخصصی شدن به کارگیری آن

مفاهیم سیستم ها

مدل عمومی سیستم ها

سیستم های اطلاعاتی

انواع سیستم های اطلاعاتی

سیستم پردازش داد و ستد

هوش مصنوعی

سیستم پشتیبانی تصمیم

سیستم اتوماسیون اداری

سیستم مدیریت دانش

سیستم پشتیبانی مدیران ارشد

سیستم مدیریت اطلاعات

سیر تاریخی سیستم های اطلاعات مدیریت

مدیران واحد MIS سازمان ها

ویژگی های MIS

ارزش های بنیادی MIS

منابع

👇محصولات تصادفی👇

وضعيت حقوقي زوجه غايب مفقود ا لاثر در حقوق ايران با مطالعه تطبيقي با فقه اسلامي (فقه عامه و فقه امام پاورپوینت تجزیه و تحلیل دانشکده های معماری امتحان نهایی خواص فیزیکی و مکانیکی چوب سوم هنرستان به همراه پاسخنامه شهریور 92 گزارش کار درس آزمایشگاه سیستم های کنترل خطی بررسی فرستنده و گیرنده مادون قرمز