👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فضاهای خصوصی و عمومی در معماری داخلی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فضاهای خصوصی و عمومی در معماری داخلی

فضاهای خصوصی و عمومی در معماری داخلی

تعریف فضا در معماری

فضاهای خصوصی در معماری داخلی

فضاهای عمومی در معماری داخلی

فضاهای نیمه خصوصی - نیمه عمومی در معماری داخلی

فضاهای خصوصی و عمومی در معماری داخلی

اطلاعات معماری: مهمانان وارد خانه شده اند و در سالن پذیرایی نشسته اند. تازه از خواب بیدار شده ای و در حالی که در اتاق خوابت هستی صدای اعضای خانواده را می شنوی که به آنها خوش آمد می گویند. بلند می شوی و ظاهر خواب آلود و نامنظم ات را در آینه ورانداز می کنی، بلافاصه ابروهایت را در هم میکشی و کسل تر می شوی، چون به یاد می آوری، برای اینکه آبی به سر و رویت بزنی و مسواک بکنی، راه حلی نداری جز اینکه در مقابل چشمان مهمانان فاصله بین اتاقت و سرویس بهداشتی را طی کنی! در ضمن در اتاق خواب را که باز کنی درست مانند این خواهد بود که آنها را به فضای نامنظم و به هم ریخته اتاقت دعوت کرده باشی! اینجاست که با خودت می گویی کاش در خانه دیگری زندگی می کردم!

درست است که خانه ما فضایی شخصی و در مالکیت ماست، اما باید بدانیم که دیر یا زود مهمانی در خانه را می زند و ما باید پذیرای حضورش در کنار خودمان باشیم. این موقعیت و ده ها اتفاق شبیه به آن روزانه در خانه های ما قابل مشاهده است. سوال این است که چطور باید چنین مشکلاتی را رفع کرد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت-سازه های بتونی و روش اجرای آنها- در 40اسلاید-powerpoin-ppt کارآموزی برق قدرت کتاب راهنمای مفهومی آمار با استفاده از SPSS جواب تمارین کتاب کار Top Notch Fundamentals Workbook Second Edition - ویرایش دوم دانلود طرح توجیهی پرورش و نگهداری زنبور عسل به همراه پاورپوینت