👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مجتمع بین الحرمین شیراز

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مجتمع بین الحرمین شیراز

توضیحات:

 فایل پاورپوینت مجتمع بین الحرمین شیراز (پروژه طرح2)،در حجم 33 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

در این فایل به بررسی مجتمع بین الحرمین واقع شده در شیراز پرداخته شده است.

بافت قدیم شیراز تا دهه ی ۴۰ تقریبا به عنوان مرکز شهر شیراز بوده و خانه های فرسوده بسیاری در این منطقه می باشد. به مرور زمان و گسترش زندگی شهر نشینی دیگر جایی برای زندگی آسوده در این منطقه نمانده است. به چه دلیل؟! چون که کوچه ها انقدر تنگ بود و است که عبور وسایل نقلیه از ان به سختی امکان پذیر می باشند و در مواردی نیز نبود خانه های با مقاومت در این مناطق هر لحظه امکان حوادثی تلخ وجود دارد.

به همین دلایل و ... مسئولین وقت شیراز در دهه ۷۰ به منظور رفع محرومیت در این منطقه و زیبایی بخشیدن به چهره اطراف حرمین اقدام به خرید خانه ها در مسیر حرمین به وسعت ۸ هکتار کرده و با تخریب آنها فضای باز و وسیعی را بین حرمین استانه (ع) و شاهچراغ (ع) به وجود اوردند.

اما پس از گذشت سالها و بلاتکلیف ماندن زمین ها در این محدوده که مقداری از ان نیز خاکبرداری شده بود و با فشارهایی که روزنامه ها و ... در مورد بی برنامگی شهرداری گذاشته بودند مسئولین را بر ان داشت تا سریعا به فکر بین الحرمین باشند پس از گذشت مدتی شهرداری تصمیم گرفت برای بهتر طراحی و اجرایی شدن این مسیر از پتانسیل بخش خصوصی استفاده کند.

فهرست مطالب :

معرفی مجموعه بین الحرمین شیراز

ویژگی های پروژه بین الحرمین

محدوده بافت تاریخی اطراف حرم شاهچراغ

روند تصویری ساخت

نظرات مردم و مسئولین در رابطه با مجموعه

پروژه بین الحرمین زون1و2و3

روند ساخت زون ها

تصاویر

این فایل با فرمت پاورپوینت در33اسلاید قابل ویرایش و عمدتا تصویری تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

برنامه تشخیص پلاک خودرو در نرم افزار متلب آمار طلاق پاورپوینت ریسک و بازده مورد انتظار تحقيق حق شفعه در حقوق مدني ايران نقشه ی رستری جهت شیب شهرستان مرودشت (واقع در استان فارس)