👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش کارآموزی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش کارآموزی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

دانلود گزارش کارآموزی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

موضوع: منابع نيروي انساني و برنامه‌ريزي ـ طرح و نوسازي

کاردانی کامپیوتر

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 72

فهرست

فصل اول

آشنايي كلي با مكان كارآموزي 

تاریخچه صنعت برق در استان گلستان

وظايف شركت توزيع نيروي برق استان گلستان

اهداف و برنامه‌هاي عملياتي شركت توزيع نيروي برق استان گلستان

اهداف دفتر برنامه‌ريزي نيروي انساني و آموزش 

شرح مختصري از فرآيند خدماتي

توزيع نيروي انساني

برگزاري دوره‌هاي آموزشي

توزيع كارآموزان

فصل دوم

ارزيابي بخش‌هاي مرتبط با رشته علمي كارآموز

موقعيت رشته كامپيوتر (نرم‌افزار) در اداره توزيع نيروي برق استان گلستان

وظايف شركت توزيع نيروي برق استان گلستان

شرح مسوليت و حدود اختيارات دفتر مديريت منابع انساني

شرح وظايف دفتر برنامه‌ريزي نيروي انساني، آموزش و تشكيلات 

فصل سوم

آزمون، آموخته‌ها و نتايج

بايگاني مدارك 

تايپ نامه‌ها

پايه‌ها

مقره و كنسول‌ها

مهارها

اتصال زمين ترانسفورماتور زميني

شبكه و هادي‌هاي آن

شبكه 20 كيلوولت 

ترانس 

جمپر

ترانسفورماتورها

تجزيه و تحليل آماري علل سوختن و معيوب شدن ترانسفورماتورهاي توزيع

دستورالعمل حمل و نقل، انبارداري و نصب ترانس 

شبكه

مزاياي شبكه

انواع شبكه

خدمات شبكه

تنوع سخت‌افزاري 

ارائه اطلاعات 

نرم‌افزار مركزي 

نقشه

نمايش متحرك‌ها

اطلاعات متحرك‌ها

اندازه‌گيري طول مساحت 

گزارشات سيستم

كاربران و امنيت شبكه

دوربين Mobotix

شبكه‌هاي بي‌سيم

شبكه شبكه‌ها

لايه اينترنت 

لايه‌هاي كاربرد

لايه‌ي ميزبان به شبكه

مقايسه مدل OSI & TCP/IP 

تاریخچه صنعت برق در استان گلستان

 تا قبل از سال 1307 از نیروی برق در سطح استان خبری نبود و تامین روشنایی از طریق سنتی و با استفاده از نفت و روغن صورت می‌گرفت. در آن سال توسط مرحوم فلسفی و شرکاء نخستین مولد دیزلی برق با قدرت 150 کیلو وات در شهر گرگان نصب و راه اندازی شد. سپس در سایر شهرها با بهره‌برداری از واحدهای مشابه تامین برق انجام می‌شد که تکافوی نیاز مشترکین را در همه ساعات شبانه روز نمی‌نمود و بعضاً در پاره‌ای از ساعات به تامین برق می‌پرداخت. در سال‌های دهه 20 حضور بخش خصوصی در صنعت برق استان کم رنگ شد و رفته رفته شهرداری‌ها عهده‌دار تولید و توزیع برق در نقاط زیر پوشش خود شدند. در سال‌های دهه 30 کار نوسازی شبکه‌های برق با نصب مولدهای پرقدرت‌تر صورت پذیرفت. این وضع تا تشکیل وزارت آب و برق ادامه داشت و درسال 1343 دراجرای بند (ه‍‌) و (و) ماده 1 و 3 قانون تاسیس وزارت آب و برق که بعداً به وزارت نیرو تغییر نام داد، اساسنامه شرکت‌های برق منطقه‌ای به تصویب مجلس رسیده و جهت ارائه به هیات دولت ابلاغ که شرکت برق منطقه‌ای مازندران و (گلستان) از سال 1345 آغاز به کار نمود. با شکل‌گیری این شرکت، تحویل‌گیری تدریجی برق شهرها از شهرداری‌ها و بخش خصوصی آغاز و تحولات چشمگیری در صنعت برق منطقه بوجود آمد. در سال 1346خط فشار قوی 230 کیلوولتی تهران – گرگان احداث و در سال 1347 پست 63/230 کیلوولت گرگان نصب گردید. در همین سال یک خط 63 کیلو ولت از شهر گنبد در استان گلستان تا نوشهر در غرب مازندران به طول 370 کیلومتر و در مسیرهای شهرهای بین راه ایجاد و در همه این شهرها پست های ترانسفورماتور 20/63 کیلوولتی احداث شد و برق همه آنها تامین گردید.

از سال 1346 برق مازندران و گلستان به شبکه سراسری پیوست. از آنجا که شرایط اقلیمی ایجاب می‌نمود برق‌رسانی به روستاهای محدوده استان گلستان آسان‌تر و زودتر از سایر نقاط کشور انجام گرفت و این به خاطر نزدیکی و پیوستگی مناطق به یکدیگر بود. در سال 1349 با احداث 3000 متر شبکه توزیع و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور به قدرت 50 کیلو ولت آمپر روستای اوزینه در شهرستان گرگان و در سال بعد با احداث 6350 متر شبکه توزیع نیرو و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور به قدرت 160 کیلو ولت آمپر روستای ولاغوز واقع در شهرستان کردکوی برق‌دار گردیدند. تعداد آبادی‌های برق‌دار استان در سال 57 به 316 و در سال تاسیس شرکت (1376) به 896 روستا رسید. از سال 1371 در راستای سیاست‌گذاری‌های جدید دولت مبنی بر کوچک کردن حجم دولت و برون‌سپاری و خصوصی‌سازی قسمتی از فعالیت‌های دولتی، شرکتهای توزیع نیرو به وجود آمدند. شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در راستای اهداف وزارت نیرو و پس از تاسیس این استان در تاریخ 26/9/76 از شرکت توزیع برق مازندران منفک گردیده و از 1/1/77 به صورت رسمی آغاز به کار نموده و تاکنون مسولیت سرویس‌دهی و خدمات‌سانی به متقاضیان و مشترکین برق استان و بهره‌رداری از تاسیسات و شبکه‌ای توزیع موجود و توسعه و بهینه‌سازی آنها را به عهده دارد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته، تعاریف و فرایندهای آن- در 54 اسلاید-powerpoint-ppt کار تحقیقی در مورد اقرار پاورپوینت هارد دیسک شیپ فایل زمین لغزش های استان قم تحقيق آناهیتا، الهه نگهبان چشمه و باران