👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ارگونومی در معماری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ارگونومی در معماری

توضیحات:

فایل پاورپوینت ارگونومی در معماری (تنظیم شرایط محیطی)، در حجم 38 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

شاید انسان ویترووینی داوینچی که بر اساس کتاب در باب معماری ویتریویوس ترسیم شده اولین نگاه و اندیشه مکتوبی بود که اهمیت ابعاد انسانی را به عنوان یکی از مهم ترین عوامل برپا شدن معماری بیان کرد.

تناسباتی که قرن ها توسط یونانیان بکار رفته بود و در تمدن روم به درجه ای از اعتبار رسید که عظیم ترین بنای رومیان،کلوسئوم،برای رعایت این تناسب نه تنها در نما تقسیم شد بلکه دهنه های هر ردیف از ستون ها نیز برای رعایت این نسبت مهم فاصله گرفتند تا انسان رومی خود را در برابر معماری حقیر نپندارد و تعریف شهروند به عنوان تصمیم گیرنده در دولت شهرها حفظ شود،اتفاقی که در معماری مصر ویا چین به وقوع نپیوست و انسان همواره به عنوان ابزاری برای ایجاد معماری بود.

انسان به عنوان یکی از عوامل دخیل در معماری چه از نظر منظرهدف غایی معماری که برآوردن نیاز اوست و چه از نظر تاثیر جهان بینی و فرهنگ او در ایجاد معماری،همواره دو بعد متفاوت در معماری موثر بوده است.انسان به عنوان یک فرد متفائت از دیگران با تمایلات و خواسته های مادی،روانی،و از جنبه ای دیگر انسان به عنوان افراد و اجزای یک جامعه بررسی میشوند.

فهرست مطالب:

انسان و معماری

ارگونومی

اهداف شناخت ارگونومیک

برج ایفل

معماران این سبک

آثار این سبک

تصاویر

گرگ لین

این فایل با فرمت پاورپوینت در 38 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت الهام از طبیعت و تناسبات در معماری(68 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

آشنایی با کاروانسرا دانلود تحقیق و پاورپوینت زیبایی شناسی در معماری به صورت کامل دانلود طرح توجیهی قفل های سوئيچی نقشه ی خطوط همدمای استان اردبیل تحقيق سنسورهايي از نوع ذرات بيولوژيک