👈 فروشگاه فایل 👉

كراس آرم (كنسول) و انواع آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

كراس آرم (كنسول) و انواع آن

عنوان مقاله: كراس آرم (كنسول) و انواع آن

قالب فایل: WORD

فهرست مطالب:

● معرفی

● كراس آرم صليبي

الف) كراس آرم چوبي

ب) كراس آرم فولادي

● كراس آرم ال ارم

● كراس آرم پرچمي

● كراس آرم كانادايي ( جناقي )

● كراس آرم چتري

● كراس آرم نيرو شكن

● تسمه حائل ( بريس ) يا بازو

* بخشی از ابتدای مقاله:

كراس آرم ها جهت نگهداري مقره ها و هاديهاي خط روي پايه ها نصب مي گردد. طول آن به پارامترهاي زياد از قبيل ولتاژ خط ( فاصله بين فازها )‚ باد‚ برف و يخ بستگي دارد و معمولا نوع آن هم بستگي به شرايط وموقعيتهاي گوناگوني كه لازم باشد از نمونه خاص آن مورد بهره برداري قرار گيرد استفاده مي شود.

كراس آرم صليبي :

الف) كراس آرم چوبي :

از خيلي وقت پيش براي خطوط تلفن ‚ تلگراف و توزيع برق استفاده گرديده است وعموما از درخت صنوبر و كاج ساخته مي گردد. ابعاد آن بطول 244سانتيمتر و ابعاد مقطع آن 5/11*9 سانتيمترمي باشد در كراس آرم صليبي مي توان از مقره سوزني و يا مقره بشقابي به صورت آويز استفاده نمود و علاوه بر آن مي توان به صورت تركيبي از سوزني و بشقابي را توأما بكار برد. مخصوصا در كراس آرم به طول 150سانتيمتر مقره سوزني را در راس تير و مقره هاي كناري را با مقره هاي سوزني و يا مقره بشقابي استفاده نمود.كراس آرم چوبي را ابتدا روي پايه نصب و پس از بستن بازوها به آن و محل نصب بازوها به پايه را مشخص و سوراخ نماييد ضمنا مي توان بجاي بريس يكپارچه از دو تسمه به طول 70سانتيمتر و عرض 3 سانتيمترنيز استفاده نمود. انواع بريس يا بازو.

ب) كراس آرم فولادي :

كراس آرم فولادي جهت تيرهاي فولادي ‚ بتوني و چوبي به كار ميرود و از نبشي با بالهاي مساوي ساخته مي شود كه توسط بريس يا بازو به پايه محكم مي گردد.كراس آرم نبشي بايستي يكپارچه ومحكم وگالوانيزه باشد.

كراس آرم ال ارم :

اين كراس آرم ها بيشتر براي رفع موانع به كار مي رود.قابل استفاده در مناطقي كه محدوديت حريم از يك طرف باشد معمولا در كوچه ها يا جاهايي كه پايه نزديك ساختمان مي باشد و امكان استفاده از كراس آرم هاي معمولي ( تخت يا مثلثي ) بدليل نزديك شدن فازها به ساختمان يا موانع ديگر مي باشد مي توان از كنسول ال آرم استفاده نمود....

👇محصولات تصادفی👇

مجموعه فونت تایپوگرافی و ساخت لوگوی جوان کار تحقیقی استثنائات وارده بر توقيف اموال در قانون اجراي احكام مدني طرح توجیهی آموزشـگاه ساخت گلهاي چيني دانلود گزارش کارآموزی درمركز مخابرات مباركه پلان معماري ساختمان مسكوني 2 طبقه 100 متري