👈 فروشگاه فایل 👉

پروژه طراحی سیستم کنترل روشنایی بر اساس کنترل کننده های فازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروژه طراحی سیستم کنترل روشنایی بر اساس کنترل کننده های فازی

توضیحات:

این پروژه یک پروژه خیلی عالی برای درس کنترل فازی میباشد. این مقاله یکی از مقاله های دانشگاه ماساچوست است که به فارسی ترجمه شده و فایل fis آن نیز به همراه توضیح و جدول look up table موجود میباشد.

طراحی سیستم کنترل روشنایی بر اساس کنترل کننده های فازی در برنامه Labview

‘مو لین جین’ و ‘مینگ چون هو’

LabVIEW, lighting control system, MATLAB Fuzzy

کلمات کلیدی: Logic Toolbox, fuzzy logic controller, SISO, DISO

خلاصه:

این نسخه از کاغذ درباره چگونگی طراحی یک سیستم کنترل روشنایی با استفاده از نرم افزار ها و سخت افزار های موجود بحث میکند .سخت افزار ها شامل مدار حسگر روشنایی ، و مدار کنترلی و مدار آیسی 8255 (توسعه دهنده ورودی و خروجی)، کامپیوتر و لامپ. مدار حسگر شامل مقاومت نوری برای سنس کردن روشنایی محیط و فرستادن سیگنال روشنایی به کامپیوتر از طریق یک مبدل آنالوگ به دیجیتال (آیسی 0804) است. مدار کنترلی شامل رله ی رید (reed) در کنترل دیجیتال برای تنظیم مقدار مقاومت متغیر دیمر(dimmer) می باشد. نرم افزار ها شامل نرم افزار Labview گرافیکی و قسمت منطق فازی نرم افزار متلب (Matlab) برای طراحی کنترل کننده فازی روشنایی می باشد. اساس قانون کنترل کننده فازی چه برای سیستم های تک ورودی تک خروجی (SISO) یا سیستم های دو ورودی تک خروجی (DISO) مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس کارکرد لامپ و حسگر نور مقایسه میشود. سیستم کنترلی می تواند لامپ را بر طبق روشنایی محیط به صورت اتوماتیک تار (کم نور) کند. این کار می تواند شامل زمینه های زیادی از کنترل چراغ های خیابانی و کنترل چراغ های جلوی اتومبیل شود که باعث ذخیره انرژی توسط کم کردن نور لامپ می شود. نتیجه های تجربی نشان می دهند که سرعت پاسخگویی کنترل کننده های فازی در تغییرات ناگهانی نور محیط در سیستم های (DISO) سریعتر از سیستم های (SISO) است.

این مقاله در بیرون حدود ۹۰۰۰۰ تومان همراه فایلهای فیس آن ارائه میشود.

برای اطلاعات بیشتر با تلگرام بنده تماس حاصل فرمایید. danisignal@

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت شارل ادوارد ژانره (لوکوربوزیه) درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی شعاع وقطر دایره جواب تمارین کتاب کار English Result Upper-Intermediate Workbook ادبیات فارسی کامل 240 تست استخدامی حسابداری صنعتی (با پاسخ کاملاً تشریحی)