👈 فروشگاه فایل 👉

بررسی طراحي وب سايت دانلود کتاب

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسی طراحي وب سايت دانلود کتاب

چکیده:

كتاب مهمترين ياور انسان در تمام مراحل بوده و خواهد بود شايد نحوه در دسترس بودن آن متفاوت باشد اما همان ساختار بي ريايي خود را حفظ خواهد كرد.اين سايت امكاني است براي در اختيار گذاشتن كتابها در دسترس عموم تا بتوانند از اين طريق به اطلاعات خود افزوده و نتيجه مطلوب را از مطالعه آنها بگيرند.بطور كلي سايت براي دريافت كتابها برنامه ريزي شده است همچنين امكان قرار دادن فايل را براي كاربران فراهم نموده است كه براي اين كار بازديد كنندگان بايد عضو سايت باشند.

پروژه داراي 21 صفحه بوده كه در آن از كدهاي HTML و زبان برنامه نويسي Asp.net همچنين كدهاي VB.net استفاده شده است.Asp.net و Vb.net جزء جديد ترين زبانهاي برنامه نويسي بوده كه از طرف شركت مايكروسافت به بازار روانه شده است اين زبانها با وجود اشياء زيادي كه در خود دارند كار برنامه نويسي را تا حدود زيادي ساده تر نموده اند. زبانها فوق الذكر در مجموعه .Net موجود بوده و با نصب آن مي توانيد اين زبانها را به راحتي كار نماييد.

همچنين در اين برنامه از بانك اطلاعاتي Sql استفاده شده است كه براي ارتباط به آن حتما بايد Microsoft Sql Server را بر روي سيستم نصب نماييد.و درنهايت براي اجراي بدون مشكل آن احتياج به نصب Internet Information Service) IIS) داريد كه جزء نرم افزارهاي جانبي ويندوز بوده و مي توانيد به راحتي آن را از روي سي دي نصب ويندوز نصب نماييد.

كل فايلهاي پروژه داخل شاخه اي به نام FeeEBook قرار دارند و داخل اين شاخه دو شاخه App-data براي قرار گرفتن بانك اطلاعاتي و Book براي قرار گرفتن كتابها ايجاد شده اند. امكانات زير براي طراحي سايت نظر قرار گرفته است:

بخش كاربري:

- بخشي از سايت مربوط به لينك هاي ساير سايت هاي ديگر كه كار مشابه سايت ما را انجام مي دهند و كتابخانه هاي الكترونيكي معروف باشد .

- بخش جستجو نيز براي كتابهاي مورد نظر كاربران قرار داده شده است.

- تبليغات ساير ارگانها و سازمانها نيز در سايت قرار داده شده است.

بخش مديريتي:

- در صفحات سايت يك بخش كوچك براي ورود نام كاربري و رمز عبور مدير سايت و كاربران عضو در سايت گنجانده شده است . مدير سايت از اين طريق مي تواند به صفحات كنترلي دسترسي يابد و كاربران عضو مي توانند كتاب هاي جديد خود را در سايت بگذارند

- صفحه كنترلي مربوط به مدير سايت مي تواند حاوي امكاناتي مثل حذف كاربران ، حذف يا تغيير اطلاعات كتاب ها مي باشد .

- صفحه مربوط به كاربران عضو مي تواند داراي امكانات اضافه كردن كتاب باشد.

سرفصلهای اصلی:

چكيده

امكانات سايت

بانك اطلاعاتي

صفحات

شماي كلي

كد برنامه

خلاصه

منابع

👇محصولات تصادفی👇

استفاده از كنترلرهاي ديجيتالي در سيستم هاي مكانيكي کارت ویزیت لایه باز فست فود 001 بررسی تحلیلی استانداردهایAPB و FASB در زمينه طرح توجیهی تولیدی پنیر پرمایون طراحي فضاي سبز در اتوکد