👈 فروشگاه فایل 👉

آشنايی با اينترنت

ارتباط با ما

... دانلود ...

آشنايی با اينترنت

مقدمه:

اينترنت شبکه ای از کامپيوترهای به هم متصل شده است که امکان انتقال فايل های متنی، صوتی و (email) تصويری بين آنها وجود دارد. اين امکان، ارسال پيام های شخصی به صورت پست الکترونيک و دستيابی به اطلاعات موجود در آنها به صورت چند (homepage) يا رجوع به پايگاههای اطلاعاتی رسانه ای را فراهم آورده است. به کمک شبکه ی اينترنت امکان برقراری ارتباط و دستيابی به اطلاعات به صورت آنی و بی درنگ امکان پذير شده است که اين امر موجب ارتباط بيشتر جوامع بشری و رشد و توسعه ی هر چه بيشتر علوم و فنون و فرهنگ و هنر می گردد. به اعتقاد بعضی از انديشمندان تأثير شبکه ی اينترنت در توسعه ی دانش و فرهنگ، و اقتصاد و صنعت پيش از اختراع صنعت چاپ توسط گوتنبرگ است.

از اين رو است که اين باور به وجود آمده است که عصر اطلاعات از راه رسيده است و بشر در يک دهکده ی جهانی زندگی می کند که فراسوی آن همه به درون سپهر اطلاعاتی کشيده می شوند.

در اين بخش با پيشينه ی اينترنت آشنا می شويم، سپس نگاهی به آينده می اندازيم تا بر اين نکته تأکيد کنيم که عصر اطلاعات شتابی روز افزون می طلبد تا از اين کاروان، باز نمانيم.

فهرست مطالب:

۱. مقدمات

- اينترنت چگونه شروع شد

- چگونه به اينترنت وصل شويم

- اينترنت آينده

۲. کاربردهای اينترنت

- پست الکترونیک email

- پايگاههای اطلاعاتی

- گفت و گو با اینترنت

۳. تار جهان گستر www؛ World Wide Web

- آشنايی با وب

- جست و جوگرها

۴. عصر فن آوری ارتباطات و اطلاعات

- تجارت الکترونيک eCommerce

- آموزش الکترونيک eLearning

- پزشکی از راه دور

- واقعيت مجازی

- ادارات بدون کاغذ

👇محصولات تصادفی👇

طراحی ساعت دیجیتال با 7segment تجزيه و تحليل فرآيندهاي شركت ايران پارس مبتني بر روش PBSA دانلود طرح توجیهی آموزشگاه هنرهای تجسمی نقشه ی بخش های شهرستان سقز بررسی سیستم سوخت رسانی انژکتوری بنزینی