👈 فروشگاه فایل 👉

تحقيق هنر غرفه آرايي

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقيق هنر غرفه آرايي

مقدمه:

امروزه چه در جوامع مدرن و پیشرفته و چه در جوامع با سطح کیفیت پایین‌تر عرصه بازرگانی و‌عرضه محصولات به امری مهم و بسیار حساس و رقابتی درآمده، در بررسی بیشتر این مقوله به شاخه‌های متعددی جهت عرضه کالا برخورد می‌کنیم که یکی از‌مهمترین آنها‌عرضه مستقیم و بدون واسطه کالا و خدمات در نمایشگاههای تخصصی می‌باشد.

قدمت برگزاری نمایشگاههای مختلف در سرتاسر دنیا بسیار طولانی و البته مستمر ارزیابی شده است. کشور ما ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بیش از چندین دهه است که نمایشگاههای مختلف و بین المللی در آن برگزار شده است. با توجه به موانع و مشکلاتی که اکثر وارد کنندگان کالا جهت به نمایش گذاشتن کالاهای تولیدی و خدماتی خود در سطح بین الملل دارند. برگزاری نمایشگاه‌های مختلف تخصصی صادراتی و بین المللی این موانع و مشکلات را آسان‌تر نموده و از این طریق نیز تولید کنندگان راه مطمئن‌تری جهت ارائه محصول خود انتخاب نموده‌اند.

نمایشگاه بین‌المللی تهران یکی از‌بزرگترین مکانهای نمایشگاهی در ایران و خاورمیانه می‌باشد.

بخش‌های مختلف و‌متنوعی در‌نمایشگاه بین‌المللی حضور‌دارند که هر کدام توانسته‌اند نیازهای متعدد غرفه داران و تولید کنندگان را برآورده سازند.

سازمانهای اداری، تعاون، بخش خصوصی، صادرات، تاسیسات، حراست، بازرسی همه و همه در جهت هرچه بهتر برگزار کردن نمایشگاه در سطح تخصصی و بین المللی می‌باشند. اگرچه که همیشه نمی‌توان آنچه را درنظر داریم بیابیم.

فهرست مطالب:

چکیده

مقدمه

کارلایل

غرفه آرایی

مشاور بازرگانی (بازاریابی)

طراحی

انتقال اطلاعات لازم به واحد طراحی

گذری بر طراحی داخلی

مختصری بر نقش رنگ در معماری

دیوارها و پیش زمینه‌های روشن

پنجره‌ها و مبلمان با زمینه رنگ و سایز متوسط

ملحقات تیره

گرافیک محیطی چیست

گرافیک فضای باز

گرافیک محیطی فضای بسته

گرافیک محیطی و تاثیر آن بر جامعه

هدف از گرافیک محیطی

اصطلاحات

انواع غرفه

Vip

Cip

انباری

طراحی یک نمونه

نحوه چیدمان نوشته‌ها (font)

رنگ بندی

متریال

نور پردازی

برنامه‌های کاربردی

علی کوره چیان

اجرای یک غرفه

مجموعه مقررات و استانداردهای واحد غرفه آرایی

لوازم کرایه

مبلمان و میز و صندلی

LCD و سیستم‌های صوتی و تصویری

ویترینهای ثابت و چرخان

گزارش کار

نتیجه گیری

منابع

👇محصولات تصادفی👇

ترجمه سیستم کنترل خلبان اتوماتیک ( Autopilot Control System ) گزارش آموزشگاه طراحي لباس پایان نامه بررسی رابطه گرایش بازاریابی رابطه مند باوفاداری مشتریان موسسه مالی و اعتباری عسکریه جنگل و عوامل موثر بر آن پایان نامه تأثير سطح مهارت الگو بر عملكرد و يادگيري مهارت سرويس ساده واليبال