👈 فروشگاه فایل 👉

تحقيق نقش قائم مقام فراهاني در سياست داخلي و خارجي در عصر قاجاريه

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقيق نقش قائم مقام فراهاني در سياست داخلي و خارجي در عصر قاجاريه

مقدمه :

نسل جوان، نوجو و آرمان گراست و در مراحل متفاوت زندگي، نمونه هايي مي طلبد تا با استفاده از راه و رسم آنان در فراز و نشيب زندگي استوارتر گام بردارند.

هدف از تهيه اين مجموعه، كه زندگي نامه مشاهير و شخصيت قائم مقام فراهاني را شامل مي شود؛ آشنا شدن نسل نوجوان و جوان با زندگي اين ستاره ي درخشان عصر قاجاريه است.

چهره اي كه در آن روزگار عطر و بوي خاص خود را داشته است و با عطر و بوي خود فضاي ايران را پركرده و در پرباركردن فرهنگ و تمدن اين مرز و بوم نقش بسزا داشته است.

اميد است با ارائه اين مجموعه توانسته باشيم، همچون قطره هاي باران، روح تشنه نسل نوجوان و جوان امروزي را سيراب كنم و با بهره گيري از شعله شمع وجود اين بزرگان آنان را به دنياي اميد و روشني رهنمود سازيم.

اما آنچه در اين مجموعه مي خوانيم شامل برخي از شجاعت ها و مردانگي هاي قائم مقام فراهاني در ارتباط با اداره اموركشوري و سياست او با برقراري رابطه خوب و مفيد با كشورهاي ديگر، جهت آباداني كشور عزيزمان ايران است.

كليد واژه ها :

سعايت- سيدالوزراء- سياست داخلي و خارجي- قائم مقام فراهاني- نسل جوان- نوجو آرمان گرا.

فهرست مطالب

مقدمه وكليد واژه ها

نگاهي كوتاه به زندگي قائم مقام

زندگي قائم مقام و ارتباط آن با سياست خارجي كشور

عهد نامه تركمان چاي

نقش كشورهاي اروپايي در ايران

برخورد قائم مقام با انگليسي ها

خصوصيات قائم مقام

خلاصه و چكيده مطلب

منابع و مأخذ

👇محصولات تصادفی👇

اصطلاحات نامه های اداری‎ درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم ابتدایی ملت ایران امنیت وای فای با امکانات باور نکردنی 2016 برنامه چرخش تصاویر به صورت GUI در نرم افزار متلب تحقيق نقش معلمان در پيروزى انقلاب اسلامى ايران